Podaruj Dzieciom Wakacje 2017

9 lipca 2017 roku na Stadionie LKS Klimontowianka odbyła się XXII edycja imprezy pn. Podaruj Dzieciom Wakacje. Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Klimontów Marek Goździewski.

Czytaj więcej...

Licytacja podczas Podaruj Dzieciom Wakacje

Kochani Państwo
Pragniemy Państwa zaprosić do licytacji podczas XXII Turnieju Drużyn Dobrych Serc o Puchar Dziecka około godziny 16:30 na stadionie LKS Klimontowianka Klimontów.
Przedmiotem licytacji będzie koszulka meczowa Daniela Dybiec z podpisami całej drużyny I ligowej Pogoni Siedlce. Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz Akcji "Podaruj Dzieciom Wakacje 2017".

Podaruj Dzieciom Wakacje 2017

Podaruj Dzieciom Wakacje - zaproszenie dla drużyn piłkarskich

Komitet Organizacyjny Akcji „Podaruj Dzieciom Wakacje” zaprasza drużyny do udziału w XXII Wakacyjnym Turnieju Drużyn Dobrych Serc w Piłce Nożnej o „Puchar Dziecka” który zostanie rozegrany 09.07.2017 na stadionie LKS Klimontowianka w Klimontowie o godz. 10.
W celu zgłoszenia drużyny do turnieju, należy wypełnić załączoną kartę i przesłać na podany adres – do dnia 04.07.2017 r.

Czytaj więcej...

Podaruj Dzieciom Wakacje 2016

10 lipca 2016 roku na Stadionie LKS Klimontowianka odbyła się XXI edycja imprezy pn. Podaruj Dzieciom Wakacje. Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Klimontów Marek Goździewski.

Czytaj więcej...

Copyright © 2015 Klimontów wita... Wszelkie prawa zastrzeżone.